Privatumo sąlygos

Elektroninės parduotuvės privatumo sąlygos (BDAR).

1. Privatumo politika

„iParts“ OÜ siekia apsaugoti savo klientų ir vartotojų privatumą. Todėl parengėme šiuos klientų asmeninių duomenų rinkimo, naudojimo, skelbimo, perdavimo ir saugojimo politikos principus. Mūsų veikla internete atitinka visus Estijos Respublikos įstatymus ir atitinkamus Europos Sąjungos teisės aktus.

2. Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Asmens duomenys yra duomenys, kuriuos „iParts“ OÜ renka, kad galėtų nustatyti ar susisiekti su asmeniu.

3. Asmens duomenys gali būti renkami kliento sutikimu šiais būdais:

 1. pateikus kontaktinę informaciją (vardą, pavardę, asmens kodą, pašto adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, pageidaujamą susisiekimo būdą) mūsų interneto svetainėje arba kitur (pvz., parduotuvėse)

 2. naršydami interneto svetainėje naudojantis kliento paskyros informacija arba slapukais

 3. perkant ar užsisakant mūsų el. parduotuvėje (el. parduotuvė gali paprašyti pateikti asmeninę informaciją lankantis tam tikrose svetainės tinklalapiuose). Gali būti paprašyta pateikti šiuos asmens duomenis: vardą, adresą, pašto kodą, el. pašto adresą, telefono numerį ir kitą informaciją.

 4. pateikiant prašymą dėl apmokėjimo po paslaugos suteikimo.

4. Kitų duomenų rinkimas

 1. Mes taip pat renkame ne asmeninius duomenis, t.y. duomenis, kurie negali būti tiesiogiai susiję su vienu konkrečiu asmeniu (lytis, amžius, kalbos pirmenybė, gyv. vieta).

 2. Taip pat interneto svetainėje galime rinkti klientų veiklos duomenis. Šie duomenys yra renkami ir naudojami siekiant suteikti vartotojams daugiau naudingos informacijos ir sužinoti, kurie svetainės tinklalapiai, prekės ir paslaugos yra įdomiausi. Pagal šią privatumo politiką surinkti duomenys yra laikomi neasmeniniais duomenimis.

5. Surinktų asmens duomenų naudojimas

 1. Turėdami asmens duomenis, galime informuoti klientus apie prekių naujienas, kampanijas ir būsimus įvykius. Klientas, kuris nenori gauti naujienlaiškio, jo gali atsisakyti bet kuriuo metu. Surinktus asmeninius duomenis mes taip pat naudojame, kad pristatytume prekes ir įvykdytume savo įsipareigojimus klientui.

 2. 2. Siekdama geriau aptarnauti klientą, „iParts“ OÜ gali atskleisti informaciją apie atskirus vartotojus trečiajai šaliai, kuri „iParts“ OÜ teikia paslaugas ir įsipareigoja išlaikyti informacijos konfidencialumą. Pavyzdžiui, trečioji šalis yra mūsų partneris, kuris perveža elektroninėje parduotuvėje parduodamas prekes arba teikia nuomos paslaugas.

6. Asmens duomenų apsauga

„iParts“ OÜ taiko visas atsargumo priemones (įskaitant administracines, technines ir fizines priemones), kad apsaugotų kliento asmeninę informaciją. Prieiga prie duomenų keitimo ir apdorojimo suteikiama tik įgaliotiems asmenims.

7. Saugumas

 1. Visi pirkimo metu pateikti asmeniniai Pirkėjo duomenys yra laikoma konfidencialia informacija.

 2. Šifruotas duomenų kanalas su bankais užtikrina pirkėjo asmens duomenų ir banko rekvizitų saugumą.

8. Privatumo politikos sąlygos ir pakeitimai

 1. 1. Mes pasiliekame teisę prireikus keisti mūsų privatumo politiką. Naudojant mūsų interneto svetainę daroma prielaida, kad perskaitėte ir sutinkate su šiomis taisyklėmis.

 2. 2. Visais su privatumo politika arba duomenų tvarkymu susijusiais klausimais ar rūpesčiais prašome susisiekti su mumis klientų aptarnavimo telefono numeriu.
visa-mastercard
iParts 2020